W stylu Hamptons

Piękne, wielkie domy, rozległe plaże, znani ludzie i… ja ;) Dzięki uprzejmości losu, życzliwym osobom  i splotowi wydarzeń spędziłem weekend w miejscu, w którym trudno znaleźć się przypadkiem. Mogłem odkryć raczej niedostępną dla zwykłego śmiertelnika okolicę Nowego Jorku – sławetne Hamptons na Long Island. A dokładniej, uznawane za jeden z najlepszych kurortów letnich w USA,  Southampton.

Niektórzy z Was kojarzą to miejsce z serialu „Billions„, inni z „Zemsty„, większość wie chyba czym jest po prostu styl Hamptons, a część piła chociaż raz w życiu Long Island Ice Tea. To tutaj zakochali się w sobie Diane Keaton i Jack Nicholson w filmie „Lepiej późno niż później„. I w zasadzie moja wiedza o tym miejscu sprowadzała się właśnie do takiego popularno-naukowo-celebrycko-lajfstajlowego miszmaszu.

Wyczytałem jeszcze, że wśród prominentnych mieszkańców tej miejscowości byli/są m.in.: Michael J. Fox, Calvin Klein, Jacqueline Kennedy Onassis, J.P. Morgan, George Soros czy Howard Stern.

A teraz byłem tu ja, przechadzałem się po plaży, jadłem stejki z barbecue, relaksowałem się, pracowałem. Jak to się wszystko szybko zmienia…

M.

O San Francisco przeczytasz TU ;)

south5

south4

south2

south3

south1

south6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam