The next Princess is here!

Sierpień to miesiąc, w którym świętujemy dwa ważne rodzinne wydarzenia – urodzin Juli i rocznicę naszego ślubu. Teraz doszło jeszcze jedno… narodziny drugiej córeczki!

Choć jesteśmy już rodzicami z ponad 2-letnim stażem, to w nowej sytuacji czeka nas znowu sporo wyzwań – podobnych do tych, które znamy, ale też zupełnie innych, związanych z ogarnięciem dwóch ludków o dużych potrzebach indywidualnych. Ale damy radę, bo… „jak nie my, to ktooo?” ;)

No to kilka słów o Niej. Maleńka jest grzeczna, ładnie śpi, pięknie je, uśmiecha się (ma dołeczek!), czarną czuprynkę, cała jest taka tyci tyci i najważniejsze – jest zdrowa i ładnie się rozwija. Jest cudowną siostrą dla Poli, która ją całuje, głaszcze, tuli, wita się, dopytuje o wszystko („mama, a ciemu siotra pacze?”), troszczy się i w ogóle i w szczególe. Siła sióstr po prostu.

Wypada też przy tej okazji wspomnieć o innym członku naszej Rodziny. Perła… ona już zna swoje miejsce w stadzie, więc bez problemu zaakceptowała kolejną osobę, która w przyszłości pewnie będzie włazić jej do kojca i zaglądać pod ogon ;) Jest dzielna i lepszego psa nie mogliśmy sobie wymarzyć.

Na końcu coś o rodzicach. Jula jest mistrzynią świata, nic dodać nic ująć. Jest najcudowniejsza Mamą dla dziewczynek, troskliwa, spokojna, opiekuńcza, silna, wytrwała… kochana. Maciek, „Maciejka tatunia”, jest wspaniałym Tatą, najlepszym Tatą na świecie, jakby robił to zawsze, bez problemu, naturalnie. A do tego potrafi w chwilę zmienić się w myszkę jedzącą ser z brzuszka.

Szanowni Państwo, mili wielbiciele naszego bloga, przedstawiamy kolejną uczestniczkę naszej wspaniałej podróży przez życie – oto Anastazja Zofia!

az

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam