Go Panthers!

Istnieją pewne zbiegi okoliczności, mówi się, że świat jest mały, a czasem los przez te zawirowania sprawia… że zostaje się fanem jakiejś drużyny.

Chodzi o amerykańskie Charlotte w Karolinie Północnej. Z całych Stanów Zjednoczonych właśnie ono jest miastem partnerskim Wrocławia. To raz. Swoje mecze rozgrywa na tamtejszym stadionie Bank of America drużyna futbolu amerykańskiego Carolina Panthers. To dwa. Okkkk i co dalej?

Teraz trzeba dodać jeszcze, że mieszkają tam nasi bliscy, koneserzy tej dyscypliny sportu. To trzy. A, że są lokalnymi patriotami…

Tak oto momentalnie staliśmy się kibicami Panthers i jednocześnie… Panter, które lekko ponad miesiąc temu narodziły się ze związku wrocławskich Gigantów i Diabłów.

Go Panthers!

PS. A jako, że na Florydzie też mamy swoich ludzi, to nie mogło obyć się bez czapeczki Jacksonville Jaguars, co zobaczycie poniżej. Teraz czekamy tylko na coś w barwach Gators!

panth

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam