Najlepsza, najdalsza, najdłuższa i pełna wrażeń podróż przez życie rozpoczęta!

Rozpoczynamy najlepszą, najdalszą, najdłuższą i pełną wrażeń podróż – wspólną podróż przez życie. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami, kiedy pełni wzruszenia staliśmy na ołtarzu ślubując sobie miłość. Dziękujemy też wszystkim, którzy z różnych względów nie mogli nam towarzyszyć, ale myślami wspierali nas z całych sił, o czym zapewniali w licznie przesłanych wiadomościach.

Jak wielu z Was wie, przygotowania do tego ważnego dnia zajęły nam sporo czasu i sił, powodując chociażby to, że tak rzadko udzielaliśmy się na blogu. Na szczęście przeszliśmy przez to bez szwanku, nie stresując się zbytnio, a nawet nie kłócąc. Nieoceniona była pomoc naszych rodzin i bliskich. I opłaciło się!

Wszystko wyszło dokładnie tak, jak sobie to wymarzyliśmy. Ceremonia w kościele była magiczna. Weselne party trwało do rana. Tylu miłych słów dawno nie usłyszeliśmy. I dawno się tak nie wytańczyliśmy. Długo by pisać… ale lepiej powspominać przy winie, więc jeśli ktoś jest chętny na spotkanie z gadulskim państwem R., to zapraszamy :)

Zakładamy, że teraz będziemy mieli nieco więcej czasu, więc postaramy się nadrobić zaległości i podzielić się z Wami wrażeniami z naszych niedawnych wypadów. Uprzedzając pytania – ta poślubna, jest dopiero przed nami i mamy nadzieję, że już niedługo się w nią wybierzemy.

A, że tworzymy Pics from Trips, to wypadałoby podzielić się z Wami zdjęciami z rozpoczęcia tej najpiękniejszej z podróży. Stety niestety, czekamy jeszcze na zdjęcia od naszej super fotograf, ale od czego ma się przyjaciół! Oto fotki pstryknięte przez Kasię i Asię.

slub1

slub2

slub3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam