Myszkujemy po Dolnym Śląsku: Pałac Brunów

Na Dolnym Śląsku znaleźć można setki, jak nie tysiące pałaców. Niektóre zostawione są same sobie, niszczeją i niedługo pamiątką po nich będą tylko ruiny (polecamy traktujący o tym profil „Nie do zobaczenia. Do wyburzenia”). Choć są to miejsca, w których można poczuć pewną magię i odkryć ciekawe, niemal nietknięte pomieszczenia (my trafiliśmy kiedyś na wykafelkowaną kuchnię), to lepiej, kiedy ktoś poświęci swój czas i pieniądze, aby przywrócić im dawną świetność.

Słowa uznania należą się na pewno właścicielom Pałacu Brunów. Trafiliśmy tu nie tak dawno podczas naszego „Myszkowania po Dolnym Śląsku”. Pięknie odnowione budynki, zadbane tereny zielone, miły personel. Kojarzyło nam się to z angielską prowincją, a w szczególności zabudowania u wjazdu na teren dworu. Dodatkowo, klimat budował kwartet smyczkowy przygrywający w holu pałacu.

Bez żadnej reklamy, ale jest to całkiem dobre miejsce na wesele, jeśli ktoś by szukał tego typu atrakcji ;)

Ciekawą historię posiadłości w Brunowie możecie poznać klikając w ten link.

Nasze inne „Myszkowania…”

bru1

bru2

bru3

bru4

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam