Kitka i broda, czyli popsamuraj

Być może niektórzy z Was już wiedzą, że w niedalekiej przyszłości planujemy odbyć dość daleką podróż. Najprawdopodobniej do Azji, jeszcze wahamy się na tym, gdzie dokładnie, ale do ostatecznego wyboru jest już coraz bliżej.

I tak, nieco zainspirowani wpływami wschodnimi, a także ostatnią ekspansją blogów modowych, postanowiliśmy we wpisie połączyć podróże z elementem stylu. No i jest – coś o fryzurach samurajów w popkulturze.

Dodatkowym impulsem były nasze ostatnie eksperymenty wizerunkowe i zmiany na głowie. Poniższe zdjęcie jest tego dowodem.

Ale do rzeczy. Jake Gyllenhaal, Bradley Cooper, Josh Holloway, kiedyś także David Beckham czy Brad Bitt, a niedawno paparazzi przyłapali nawet Dona Johnsona z wysoko postawioną kitką. Niektórzy do kompletu zapuszczają sobie mniej lub bardziej hipsterską brodę. Co na to panie? Podobno nieco dłuższe i mocne włosy mają świadczyć o męskości…

O przychylności do tego typu stylizacji świadczyć może chociażby duże zainteresowanie, jakim cieszył się mocno owłosiony model z reklamy pewnej polskiej marki odzieżowej.

Co Wy na to? Pod wpisem i na naszym fanpage’u jest dużo miejsca na komentarze, niech przemówi „vox populi”!

kitki2

samurai-hairstyle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam