To już rok!

Jak ten czas szybko leci! Minęło 3153600 cudownych sekund od kiedy rozpoczęliśmy naszą najważniejszą podróż – wspólną podróż przez życie :)

Dużo się działo, na szczęście dużo dobrego. Sporo fajnych spotkań, ciekawych ludzi, nowych doświadczeń i zdobytej wiedzy. Dalekich wypraw nie było, za to kilka tripów bliżej lub dalej w Polskę się udało.

Nie mieliśmy za wiele czasu na pisanie, bo pochłaniały nas przygotowania do przyjścia na świat nowego członka stadka. Remont naszej bazy wypadowej, poszukiwania następcy Air Force 1, kompletowanie wyprawki, edukacja teoretyczna i praktyczna… i leciał miesiąc za miesiącem.

Najwspanialszym momentem jest oczywiście przyjście na świat naszej córki, dzięki której życie nabrało jeszcze więcej kolorów i radości, a my staliśmy się Rodziną przez duże R.

Co dalej? We wrześniu planujemy pierwszy wspólny wypad, na razie niezbyt daleko, ale trochę dalej niż za miasto. Chcemy rozbudzić w małej pasję do podróżowania, którą kiedyś nam przekazali rodzice, i jesteśmy więcej niż pewni, że także ona szybko złapie bakcyla.

Choć ostatnie dni sprawiały, że większość czasu spędzaliśmy w domu chłodząc się przy wiatraku, to zazwyczaj każdą wolną chwilę staramy się aktywnie spędzać na świeżym powietrzu. Spacery po parkach, śniadaniowe pikniki, lody dla ochłody, burgerowe uczty, psie harce… jeśli chcecie złapać gdzieś nasze stadko, to dawajcie znać.

Najważniejsze – jesteśmy zdrowi, zakochani i szczęśliwi!

PS – wśród zdjęć przepowiednia weselna, może nie bliźniaki, ale bliźniak astrologiczny :)

sluby

szpaciren

wierszyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam