Coraz bliżej wielkiej podróży

Minęło trochę czasu od naszego ostatniego wpisu. Dużo się działo, nawet bardzo dużo, toteż nie mieliśmy kiedy na spokojnie zasiąść do komputera i napisać choć kilku słów. Co takiego robiliśmy, że nie mogliśmy sklecić nawet jednej notki? Ano przygotowywaliśmy się do wielkiej podróży, jaka niedługo nas czeka :)

Czytanie przewodników, spotkania z ekspertami. Kompletowanie odpowiedniej garderoby i najbardziej naturalnych z naturalnych kosmetyków. Wybór związany z wystrojem miejsca zakwaterowania. Podjęcie decyzji w sprawie środka lokomocji. No i wyznaczenie miejsca, z którego ruszymy.

Trochę czasu nam to zajęło… A kiedy już większość rzeczy skompletowaliśmy, przyszedł maj i długi weekend. Wiadomo, na pokład samolotu raczej nas nie wpuszczą. Daleka podróż samochodem też raczej nie wchodziła w grę, nie wspominając już o rowerowej przejażdżce po Dolinie Baryczy.

Ale wzięliśmy sobie do serca slogan „Wrocławianie na polanie” i ruszyliśmy całym stadkiem do parków: Grabiszyńskiego i Południowego. W tym pierwszym, piękna pogoda i zapachy z otaczających grilli natchnęły nas do przygotowania własnej uczty majowej. Szybki powrót do domu, skompletowanie zestawu piknikowego i go go go do Południowego.

To było to, co tygryski lubią najbardziej… a prosiaczki razem z nimi. Pyszne jedzenie, doborowe towarzystwo, letnia aura, szczęśliwe życie! A najlepszym dowodem na to, jak miły był to czas, jest to, że niektórzy zaczęli całkiem mocno fikać :)

I co teraz? Czekamy. Kolejny etap naszej wspólnej podróży przez życie rozpocznie się już niedługo. Ale jesteśmy spokojni. Przygotowani. Pełni dobrych myśli. Oczekujemy na nią z niecierpliwością. Trzymajcie za nas kciuki! :)

wycuwammajowecke

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam