Co było? Co będzie?

Rok 2013 zdecydowanie możemy zaliczyć do udanych. Pod wieloma, ważnymi dla nas, względami.

Jesteśmy stale zakochani, zdrowi, mamy co zjeść i gdzie spać, jest co robić, rozwijamy się, kształcimy i pracujemy. No i te nasze podróże małe i duże.

W styczniu wreszcie doczekaliście się logo Pics From Trips. W lutym ruszyliśmy z „Migawkami z Podróży”. Swoimi wspomnieniami podzielili się z nami m.in. Martyna Wojciechowska, Wojciech Cejrowski, Marek Kondrat, Jacek Żakowski, Krzysztof Ibisz, a nawet Hardkorowy Koksu. 12 odcinków obejrzano prawie 50 000 razy!

Usłyszeliśmy dużo dobrego, sporo pochwał, ale też celnych uwag odnośnie realizowanych przez nas działań. Mówiliście i pisaliście o tym, co Wam się podoba, a co lepiej zmienić. Swoją sympatię do projektu Pics From Trips wyraziliście w lajkach na naszym fanpage’u – jest nas już ponad 600!

Udzielaliśmy nawet wywiadów – mmwroclaw i wroclot. Pojawiliśmy się na facebook’u u Martyny i na blogu Kominka.

No i było oczywiście sporo do poczytania. Rozpoczęliśmy cykl „Myszkujemy po Dolnym Śląsku”, w którym opisywaliśmy ciekawe miejsca regionu. A z dalszych wypadów… pokazaliśmy Wam to, co zobaczyliśmy w Irlandii, Austrii, Niemczech, Szwecji i Rumunii.

Trochę też gotowaliśmy… a Wy, ku naszej uciesze, korzystaliście z naszych przepisów :)

Co przed nami? Rozpoczęcie najdłuższej wspólnej podróży na jaką można się wybrać. Podróży przez życie :)

nowyrok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam