O nas

Jesteśmy blogującą parą z Wrocławia. Oprócz uczucia, łączy nas także pasja do podróży. Od kilku lat razem zwiedzamy świat i całkiem dobrze nam to wychodzi, bo razem dotarliśmy już do 16 krajów, a wliczając w to nasze osobne wyjazdy licznik sięgnąłby ponad 40.

Do wyjazdów chcemy inspirować innych i dlatego w naszych głowach zrodził się pomysł prowadzenia bloga, na którym zamieszczalibyśmy relacje z naszych podróży, zdjęcia i praktyczne informacje o odwiedzanych miejscach. No i udało się – piszemy! Ale nie ograniczamy się i czasem przemycamy też coś ze świata kulinariów lub szeroko pojętej kultury.

Na początku lutego 2013 roku wystartowaliśmy w serwisie YouTube (www.youtube.com/picsfromtrips) z serią „Migawki z Podróży” – krótkimi wywiadami ze „znanymi i lubianymi” na temat ich podróży.

Rozmówcy opowiadają o swoich wyjazdach i pokazują ulubione zdjęcia. Dotychczas swoimi wspomnieniami podzielili się z nami m.in. Martyna Wojciechowska, Marek Kondrat, Jacek Żakowski, Krzysztof Ibisz, Agata Młynarska, Marika, Wojciech Cejrowski, Mariusz Fyrstenberg czy Robert Burneika – „Hardkorowy Koksu”.

Jeśli chodzi o zdjęcia. Nie korzystamy z profesjonalnego sprzętu, po prostu staramy się uchwycić niepowtarzalne chwile.  Nie używamy Photoshopa.

Dotychczas na naszej stronie możecie zobaczyć zdjęcia z: Czech, Tunezji, Francji, Egiptu, Hiszpanii, Holandii, Włoch, Ukrainy, Serbii, Bośni i Hercegowiny, Norwegii, Irlandii, Austrii, Niemiec, Szwecji i Rumunii.

Więcej o nas przeczytacie w wywiadzie dla MMWrocław.pl.

Chcesz się z nami skontaktować? Porozmawiać o podróżach? Użyć naszych zdjęć lub tekstów?

Napisz do nas na picsfromtrips.pl@gmail.com lub wyślij nam wiadomość na www.facebook.com/picsfromtrips

nowyrok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam